fbpx

O nas

Od potrzeby do pomysłu, od pomysłu do realizacji

Lamibooki Chmurka z deszczem
Lamibooki Dziecko z książkami

Nasza historia

Jesteśmy firmą rodzinną. Do powstania Lamibooków zainspirowały nas nasze dzieci Julek, Alek i Aniela. Nie chcieliśmy, żeby bawiły się tandetnymi zabawkami, które nie wniosą niczego pozytywnego w ich rozwój. Z tej potrzeby powstały laminowane książeczki czyli Lamibooki.

Nasze początki to prosty laminator i materiały tworzone wraz ze wzrostem naszych dzieci. Okazało się, że laminowanymi książeczkami zainteresowani są też inni rodzice. Dzieci naszych znajomych bardzo chętnie sięgały po Lamibooki, odczepiały i przyczepiały elementy. Uwielbiały ten charakterystyczny „chrup” odczepianego rzepu. Dodatkowo bardzo się angażowały i nawet te najbardziej “rozbrykane” potrafiły usiąść i skupić się na dłuższy czas.

Znajomi oraz znajomi znajomych pytali czy możemy zrobić Lamibook dla ich dziecka. Inni szukali oryginalnego pomysłu na prezent dla swojej pociechy, „która już wszystko ma”. Z tej potrzeby postanowiliśmy uruchomić produkcję książeczek hand-made na szerszą skalę.

Zapraszamy do zakupów :)

Ekipa Lamibooki

Nasza ekipa

Nasz zespół to nasza 5-cio osobowa rodzina. Aneta to pasjonatka rozwoju i edukacji dzieci - z zawodu nauczyciel Edukacji Elementarnej i Języka Angielskiego. Wojtek to web developer i filmowiec, a nasze dzieci to najlepsi testerzy tego, co tworzymy.

Lamibooki Aneta

Aneta

Projektowanie rozwojowych treści

Lamibooki Aneta

Wojtek

Działanie i promocja w Internetach

Lamibooki Aneta

Dzieci

Testerzy naszych Lamibooków

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Z naszego Bloga

Zobacz nasze najnowsze artykuły

Więcej ciekawych porad znajdziesz na naszym blogu

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu, w którym raz w tygodniu wysyłamy ciekawe porady dotyczące kreatywnego rozwoju dzieci i zdobądź 15% rabatu na pierwszego Lamibooka!

Lamibooki Żyrafa Z Dziewczynką Na Grzbiecie
Lamibooki Logo